ZWIERZowe Podcasty

Cykl rozmów o zwierzętach, ich prawach i sposobach działania na ich rzecz.

Serdecznie zapraszam do odsłuchania rozmów, które nagrywam dla Państwa spotykając się z fascynującymi ludźmi, dla których ważnym albo nawet bardzo ważnym elementem życia, pracy czy też aktywności społecznej są działania na rzecz zwierząt. Będą to eksperci różnych nauk, w tym historycy, socjologowie, biolodzy, lekarze weterynarii, filozofowie, jak też prawnicy, który w ramach swojej praktyki reprezentują zwierzęta, wspierając organizacje społeczne. Projekt ten jest realizowany we współpracy z wykładowczyniami i wykładowcami Interdyscyplinarnych Studiów Podyplomowych “Prawa Zwierząt” Uniwersytetu SWPS w Warszawie.

dr Agnieszka Gruszczyńska

wykładowczyni prawa zwierząt, aktywistka, sekretarz Stowarzyszenia Prawnicy na Rzecz Zwierząt

ekspertka Fundacji ZWIERZ

Zobacz na SPOTIFY